Aktuality

K hotelu Centrum vznikla komise

O dalším osudu hotelu Centrum bude zastupitelstvo města rozhodovat i na základě podkladů, které dá dohromady speciální pracovní skupina k řešení záležitostí spojených s bývalým hotelem Centrum. Ta se poprvé sešla už v půli dubna a jsou v ní zástupci napříč politickým spektrem.

První jednání se mělo zaměřit zejména na procesní záležitosti spojené s činností této pracovní skupiny, ale její poslání je jasné. „Úkolem komise bude podílet se na přípravě materiálu, který bude sloužit k rozhodnutí zastupitelům. Představa je, že se bude scházet do července, aby pak nejpozději v září mohli zastupitelé rozhodnout,“ vysvětlil náměstek primátora Radovan Hořínek s tím, že se počítá i s jednáním komise s potencionálními zájemci o danou nemovitost, kteří by měli šanci blíže objasnit své záměry. V současné době radnice eviduje jednu konkrétní nabídku směnného charakteru a dalšího zájemce, který by chtěl hotel koupit, opravit a provozovat. „V této chvíli jsme otevřeni jakýmkoliv dalším nabídkám, prakticky bez omezení, protože nemáme nyní danou formu konkrétního řízení,“ uzavřel Radovan Hořínek.

Složení pracovní komise:

Předseda Radovan Hořínek (ANO) 

Členové: Jiří Kajzar (Naše Město), Jakub Tichý (Piráti), Karel Deutscher (ČSSD), Marcel Sikora (KDU-ČSL), Ivan Vrba (KSČM), Tomáš Krpel (SPD).

MM F-M, Petr Pavelka
ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA
19.04.2021 09:19
Počet zhlédnutí: 360