Slovo vedení města

Zavádíme Mobilní Rozhlas

Vážení a milí občané,

do poštovních schránek jste v minulých dnech dostali Zpravodaj města Frýdku-Místku v nové podobě, který bude vycházet jednou měsíčně. Kromě zpráv z radnice vám přinášíme zajímavosti z života ve Frýdku-Místku, trochu historie i zábavy.

Nový Zpravodaj je jedním z kroků, kterými chceme vylepšit komunikaci vedení města s občany. Připravili jsme pro vás také další novinku. Od 1. září můžete ve svých mobilních telefonech využívat Mobilní Rozhlas. Jedná se o oblíbenou službu, která je pro občany zdarma a která funguje již v 1700 městech a obcích České republiky. Sami si vyberete, jaké zprávy si přejete dostávat. Zároveň se můžete podílet na rozhodnutích vedení města, v anketách se vás budeme ptát na váš názor na různé záležitosti, svým hlasem můžete rozhodnout o přidělení finančních prostředků nebo třeba o způsobu řešení parkování. Prostě dáte nám vědět, co vás trápí a co byste chtěli změnit. Taková zpětná vazba od vás je pro nás velmi důležitá. Stejně tak je pro mě důležitá spolupráce se všemi zastupiteli, nejen v rámci koalice, ale i s opozičními zastupiteli, kteří ve většině případů s námi hledají cesty, jak posunout Frýdek-Místek kupředu.  

Přeji vám, ať si skvěle užijete srpnové a zářijové letní dny u přehrady, v aquaparku, na výletech do Beskyd nebo třeba na hudebních festivalech.

Petr Korč
Naše Město F-M
primátor

Petr Korč
Glosa vedení města
31.08.2021 11:29
(Aktualizováno: 10.9.2021 13:29)
Počet zhlédnutí: 944