Do Mobilního Rozhlasu se zaregistrovalo již přes tisíc lidí

MM F-M, Ing. René Stejskal

23. 9. 2021

Do Mobilního Rozhlasu se od jeho spuštění zaregistrovalo zatím přes tisíc občanů Frýdku-Místku. Všichni dostávají pravidelně zprávy o dění ve městě, ať už se jedná o kulturu, svoz objemného odpadu nebo dopravní omezení. Sami ale také hlásí problémy, které je trápí.

„Dosavadní hlášení se týkají černých skládek, odstavených autovraků, rozbitých chodníků, poškozených košů a laviček. Další podnět se týkaly veřejné zeleně, poškozené kanalizace a také ztrát a nálezů,“ vypočetl náměstek primátora pro sociální péči a informační technologie Igor Juriček (Piráti).

Podněty jsou předávány k řešení pracovníkům příslušných odborů magistrátu a městských firem. Oznamovatel se dozví, jak byl problém vyřešen.

„Počítáme, že uživatelé Mobilního Rozhlasu se budou účastnit anket týkajících se života ve Frýdku-Místku a hlasovat v participativním rozpočtu,“ dodal Igor Juriček.

Zájemci o tuto bezplatnou službu se mohou zaregistrovat na webu https://fm.mobilnirozhlas.cz

Foto: Náměstek primátora pro informační technologie Igor Juriček.