VYČIŠTĚNO: ČERVENÁ LÁVKA V REVOLUČNÍ ULICI

MM F-M, Mgr. Jana Musálková Jeckelová

27. 5. 2022

Prosklený vstup na červenou lávku v Revoluční ulici se dočkal důkladné očisty. Pracovníci technických služeb pomocí vysokotlakého čističe smyli veškeré nánosy prachu a špíny. Ručně odstranili také všechny nápisy a malůvky občanů.

„Chceme, aby naše město bylo čistější, a proto se zaměřujeme na frekventovaná místa, která potřebují důkladnější péči a větší pozornost. Pokud mají občané tipy na další místa, která potřebují důkladně vyčistit, budeme za upozornění rádi, mohou je zaslat třeba prostřednictvím aplikace Munipolis,“ uvedl náměstek primátora pro dopravu a životní prostředí Leonard Varga (Piráti).

V polovině března po důkladném mytí prokoukl také podchod pro pěší pod Beskydskou ulicí v Místku, který je hlavní pěší trasou i cyklotrasou na Olešnou. Po odstranění nánosů ze světel je nyní nejen čistější, ale díky lepší viditelnosti i bezpečnější. Červenou lávku v Revoluční ulici čeká větší oprava v příštím roce.