Máme bronz z Mistrovství světa!

Miroslav Sykora

27. 6. 2003

Trenér Závodního týmu Školy TaeKwon-Do ITF Frýdek-Místek startoval 12.-15.6.2003 na MISTROVSTVÍ SVĚTA! A znovu se našemu zástupci zadařilo. Škola TaeKwon-Do ITF Frýdek-Místek už na 8.ZŠ za vydatného přispění Státní reprezentace České republiky, která trénuje v Třeboni, vyprodukovala mnoho vynikajících talentů. Michal Košátko patří mezi ně. Dnes je již držitelem černého pásu.      Ve váze do 80 kg Michal Košátko vybojoval bronzovou medaili. V semifinále s Korejcem jej dělil krůček od vítězství. Rozhodla zřejmě poslední technika v poslední sekundě zápasu. Kromě byl Michal kapitánem týmů seniorů ČR. Tento tým získal dvě stříbrné medaile a to v sestavách a ve speciálkách do výšky a dálky na desky.      Po úspěchu Michala Košátka na Mistrovství Evropy, kde se stal v květnu Mistrem Evropy! je to další výrazný mezinárodní počin frýdecko-místeckého TaeKwon-Do ITF.      Gratuluji k vynikající reprezentaci. Ing. Miroslav Sýkora II.Dan, předseda Školy TaeKwon-Do ITF Frýdek-Místek.