Frýdek uhrál bod s rezervou Synotu

1. 6. 2004

1.FC SYNOT B – FK FRÝDEK-MÍSTEK 2:2 (1:1)
Těžkým losem se musejí prodrat cestou k záchraně fotbalisté Frýdku-Místku. O minulém víkendu zavítali na trávník druhého týmu tabulky rezervy Synotu. Již ve 3. minutě zahrál jeden z domácích zadáků v šestnáctce rukou a pískala se penalta. Tu s přehledem Literák proměnil a Frýdek vedl. Ne však dlouho. Z protiútoku poslali domácí za obranu dlouhý míč a Obal prostřelil Krabce v brance hostí. Fotbalisté Frýdku-Místku zaspali úvod druhého poločasu. Ve 47. minutě jim vstřelil branku Ordoš. Od této chvíle začal mít Synot územní převahu a hostující hráči jen pozorně bránili. V 72. minutě zahrával Skotnica rohový kop. Míč prolétl kolem přední tyče mezi klubkem hráčů až k Čerňákovi, který vyrovnal na 2:2. Bojovností nakonec Frýdek remízu u druhého týmu tabulky uhrál a získal tak velice důležitý bodík. V 88. minutě ještě zbytečně v přerušené hře fauloval Petr Kořínek a byl hlavním rozhodčím utkání potrestán červenou kartou. „Díky velké bojovnosti kluků jsme tady dnes uhráli velice cenný až zlatý bod,“ řekl po utkání trenér Frýdku Karel Orel.
Frýdek-Místek: Krabec – Pěgřim, Gottwald, Matysík – Petr Kořínek, Literák, Hodulík (60. Bartoš), Čerňák, Macura (64. Lys) – Šrámek, Skotnica. Trenéři Karel Orel a Roman Divina.