Výzva – Regenerace bytových domů

Ing. Pavel Osina

31. 7. 2009

Řídící výbor Integrovaného plánu rozvoje statutárního města Frýdku-Místku – sídliště Slezská schválil dne 30.7.2009 vyhlášení výzvy k podávání žádostí o poskytnutí podpory v rámci aktivity 5.2 b) Regenerace bytových domů. V rámci této části integrovaného plánu mohou vlastníci bytových domů na „nové“ Slezské požádat o dotace EU např. na projekty zateplení domů, výměny oken, modernizace otopné soustavy, výtahů apod. Podpora bude poskytována pouze v zóně Sídliště Slezská II, která je ohraničena ulicemi Slezská, T. G. Masaryka, Sadová, Sokola Tůmy, O. Lysohorského, Jana Čapka, Dobrovského, Hlavní a areálem židovského hřbitova. O podporu tedy mohou vlastníci bytových domů v následujících ulicích: Novodvorská, Dr. M. Tyrše, Pekařská, J. Kavky, J. Božana, M. Chasáka, J. Čapka, Jiřího z Poděbrad a Dobrovského. V pondělí 31.8.2009 od 16.30 proběhne ve Velké zasedací místnosti Magistrátu města Frýdku-Místku informační seminář pro žadatele za účasti zástupců Centra pro regionální rozvoj. Vstup je volný. Text výzvy naleznete v příloze.