Výběrové řízení na místo ředitele TS a.s.

MM F-M

4. 4. 2003

Představenstvo společnosti TS a.s. se sídlem Frýdek-Místek, 17. listopadu 910,

IĆ 60793716, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl B., vložka 1076, v y h l a š u j e výběrové řízení na místo ředitele TS a.s.

Požadované předpoklady:

1. obecné předpoklady prokázané čestným prohlášením zájemce:

· státní občanství ČR, případně cizí státní občanství občana s trvalým pobytem v ČR

· způsobilost k právním úkonům

· bezúhonnost

· znalost jednacího jazyku

2. vysokoškolské vzdělání

3. praxe v řídící funkci

4. občanská a morální bezúhonnost doložená výpisem z evidence rejstříku trestu ne starší než 3 měsíce a osvědčení o způsobilosti dle zákona č. 451/1991 Sb. (lustrační osvědčení)

5. k přihlášce je nutno doložit mj. tyto doklady:

· životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech

· ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

· stručný projekt řízení společnosti s návrhem organizační struktury, (do 10 stran)

Náležitosti přihlášky:

a) jméno, příjmení a titul uchazeče

b) datum a místo narození uchazeče

c) státní příslušnost uchazeče

d) místo trvalého pobytu uchazeče

e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana

f) datum a podpis uchazeče

Přihlášky s požadovanými doklady zasílejte do 23.4.2003 na adresu:

TS a.s.
sekretariát ředitele

17. listopadu 910
738 02 Frýdek-Místek

Na obálce uveďte poznámku – Neotvírat – výběrové řízení.

Poznámka: Pokud uchazeč nebude mít k dispozici výpis z Rejstříku trestů nebo lustrační osvědčení v termínu do 23.4.2003, postačí k tomuto datu předložit kopii písemné žádosti o poskytnutí těchto dokumentů. Originály dokumentů budou dodatečně předloženy při samotném výběrovém řízení.

Mgr. Petr C v i k

předseda představenstva