Výzva vlastníkům kulturních památek

Výzva vlastníkům kulturních památek v MPZ pro r.04 Vyzýváme vlastníky kulturních památek v městských památkových zónách Frýdku a Místku, kteří plánují v příštím roce opravy svých objektů, aby se urychleně ozvali na odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Městského úřadu ve Frýdku-Místku. Je nutno vyplnit anketní dotazník a tento vrátit zpět řádně vyplněný do 3. listopadu 2003. Anketní dotazníky budou zaslány na Ministerstvo kultury ČR, na jejichž základě bude rozdělována dotace z  Programu regenerace městských památkových zón pro rok 2004. Bližší informace a anketní dotazníky na odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy MěÚ, Radniční 1148, Frýdek-Místek ( tel. č. 558 609 201-2 )
MM F-M
06.10.2003 16:40