Nové formuláře žádostí o dotace pro rok 2005 z fondů spravovaných OŠKMaT

MM F-M

8. 11. 2004

V sekci „radnice/tiskopisy, materiály/odbor školství, kultury, mládeže a tělovýchovy“ naleznete nové formuláře žádostí o dotace z kulturního fondu, sportovního fondu a fondu výchovy a vzdělávání.
Nové formuláře žádostí zohledňují současné právní požadavky pro vystavení smluv a doplňují potřebné údaje k celoroční činnosti a jednorázovým akcím pro následné posuzování jednotlivých komisí (počty účastníků, místo a termín konání, kontaktní osoby apod.).
Společná uzávěrka příjmu žádostí o dotaci z fondů spravovaných OŠKMaT je 15. 1. 2005. O případných dalších uzávěrkách se můžete informovat u správců jednotlivých fondů.
Dotace jsou určené pouze pro organizace působící na území města Frýdek-Místek.

Bližší informace vám podají:
Kulturní fond: Ing. Jitka Kališová, tel.:558 609 202, kalisova.jitka@frydekmistek.cz
Sportovní fond a fond výchovy a vzdělávání: Jana Čechová, tel.:558 609 214,
cechova.jana@fydekmistek.cz