KONFERENCE: Evropské příležitosti regionu 29.10.2009, Nová aula Vysoké školy báňské – TU Ostrava

MM F-M

21. 10. 2009

3. ročník konference o využití strukturálních fondů EU v Moravskoslezsku, čerpání dotací z Regionálního programu Moravskoslezsko a evropské regionální politice. Program: – přednášky a semináře k aktuálnímu stavu čerpání z fondů EU – diskuzní fóra pro žadatele o dotace a příjemce dotací u Regionálního operačního programu Moravskoslezsko – pracovní workshopy ke klíčovým tématům pro přípravu a zpracování žádostí o dotaci a realizaci projektů – semináře na téma evropská regionální politika – výstava Ze života úspěšných projektů ROP Moravskoslezsko Konference je určena zástupcům veřejného, neziskového i podnikatelského sektoru, odborné veřejnosti, akademické sféře a všem zájemcům o probíraná témata. Bližší informace na www.konference.dobra-rada.cz Dotazy a náměty zasílejte na konference@dobra-rada.cz KONFERENCE JE PRO ÚČASTNÍKY ZDARMA.