Skončení platnosti některých typů občanských průkazů

MM F-M

19. 11. 2001

Pokud jste držiteli občanského průkazu typu knížka a nemáte v něm vyznačeno státní občanství České republiky, upozorňujeme Vás, že dnem 31. prosince 2001 skončí jejich platnost. Vzhledem k tomu, že doba vydání nového občanského průkazu činí 30 dnů, je třeba požádat o jeho vydání co nejdříve. Žádost a doklady potřebné k vydání občanského průkazu můžete předložit u Okresního úřadu nebo Městského úřadu Frýdek-Místek (kancelář č. 227, kl. 165). Vzory občanských průkazů, jejichž platnost z výše uvedených důvodů končí, jsou k dispozici na obrázku, případně na příslušných pracovištích Okresního a Městského úřadu Frýdek-Místek a na internetových stránkách Ministerstva vnitra ČR na adrese www.mvcr.cz/aktualit/sdeleni/2001/obcanky.html.