Veřejná sbírka „Vánoční strom“ na Náměstí Svobody

MM F-M

7. 12. 2002

Stejně jako v minulých letech i letos proběhne na Náměstí Svobody ve Frýdku-Místku veřejná sbírka „Vánoční strom“, tentokrát za účelem získání finančních prostředků pro mentálně postižené klienty Domu pokojného stáří Charity Frýdek-Místek – financování rekonstrukce objektu bývalých jeslí na ul. K Hájku 2971 na Ústav sociální péče pro mentálně postižené muže a ženy.

Sbírka se bude konat od pondělí 9. prosince 2002 do pondělí 23. prosince 2002. V těchto dnech se budou na Náměstí Svobody rovněž konat Vánoční trhy.

Na místě sbírky bude umístěna pokladnička pro finanční dary dobrovolných dárců. Mimo to je možno od 9. prosince 2002 vkládat či bezhotovostně převádět finanční příspěvky na bankovní účet vedený u Komerční banky, a.s., číslo účtu 19-3768310237/0100 s variabilním symbolem 2321.

Dárcům děkujeme za finanční podporu projektu Domu pokojného stáří Charity Frýdek-Místek.