Výběrové řízení na místo vedoucího odboru školství, mládeže a tělovýchovy

MM F-M

10. 12. 2002

Město Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucího odboru školství, mládeže a tělovýchovy Městského úřadu Frýdek-Místek. Druh práce – vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Městského úřadu Frýdek-Místek. Místo výkonu práce – Městský úřad Frýdek-Místek. Platová třída – 9. Požadované předpoklady:
1. obecné předpoklady:
– státní občanství ČR, případně cizí státní občanství občana s trvalým pobytem v ČR
– způsobilost k právním úkonů – bezúhonnost
– znalost jednacího jazyku 2. vysokoškolské vzdělání 3. praxe v řídící funkci
4. základy znalostí příslušných právních předpisů
5. občanská a morální bezúhonnost doložená výpisem z evidence rejstříku trestu ne starší než 3 měsíce a osvědčením o způsobilosti dle zákona č. 451/1991 Sb. (lustrační osvědčení)
6. k přihlášce je nutno doložit m.j. tyto doklady:
– životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností
– ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky s požadovanými doklady zasílejte do 6. 1. 2003 na adresu:

Městský úřad Frýdek-Místek
sekretariát starostky
Radniční 1148
738 22 Frýdek-Místek

Pozn.: Pokud uchazeč nebude mít k dispozici výpis z Rejstříku trestů nebo lustrační osvědčení v termínu do 6. 1.2003, postačí k tomuto datu předložit písemnou žádost o poskytnutí těchto dokumentů. Originály dokumentů budou dodatečně předloženy při samotném výběrovém řízení.