Město ocenilo „zlaté“ házenkáře

MM F-M

26. 5. 2003

Představitelé našeho města se v pátek 23. května sešli s vedením a hráči frýdecko-místeckého mužského házenkářského oddílu SKP, který v sobotu 17. května získal titul mistra ČR. V upomínku byly borcům ještě před slavnostním obědem v salónku kavárny Radhošť předány pamětní listy a gratulace nejen od starostky Ing. Evy Richtrové, ale též od místostarosty Mgr. Petra Cvika a vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Ing. Ilony Nowakové. Společný přípitek se nesl v duchu díků za dlouholetou podporu radnicí a diskuse o budoucnosti oddílu a o nadějné obhajobě mistrovského titulu. Namísto trenérem Rastislavem Trtíkem doporučované lehké stravy se protentokrát servírovala klasická česká svíčková s houskovými knedlíky. (jač)