Sedmdesátníci přišli na symfonii

MM F-M

24. 11. 2004

Místecký Národní dům včera patřil oslavencům. Frýdecko-místečtí radní pozvali občany, kteří letos slaví sedmdesát let, na koncert Symfonického orchestru města Frýdek-Místek. K dlouhé řadě gratulantů se tak mohla připojit s přáním a poděkováním starostka města Eva Richtrová. „S mnohými z vás se setkávám při různých akcích a závidím vám tu vitalitu a aktivitu, která z vás vyzařuje. Pokud bych vám měla něco přát do dalších let, pak je to samozřejmě zdraví a až pak si můžeme všichni přát něco dalšího. Já bych vám přála, abyste byli v tomto městě spokojeni, obklopeni svou rodinou a známými, aby se vám splnilo, co si vy přejete a abyste splnění svých přání našli i v aktivitách našeho města,“ pozdravila jubilující seniory na začátku koncertu starostka Frýdku-Místku Eva Richtrová.