Beskydské informační centrum oživuje kulturu, nabízí i vtipné suvenýry

MM F-M

21. 8. 2006

Město se snaží nalákat turisty na sportovní atrakce i kulturní program. K tomu jim nabízí řadu upomínkových předmětů. „Letos se nám podařilo získat dotace Evropské unie a také prostředky fondu mikroprojektů spravovaného regionem Bílé Karpaty. Díky tomu jsme mohli připravit takřka každý týden pestrý program pro veřejnost,“ říká Milan Anděl z Beskydského informačního centra.
Ojedinělý projekt VeseléLÉto obsáhl řadu hudebních žánrů od dechovky až po jazz přes rockovou smršť a rozpustilé funky. Proběhl taky aerobic maraton a užili jsme si dokonce trochu westernové pohody. VeseLÉto uspořádalo BIC ve spolupráci s Regionem Beskydy.
Návštěvníci z okolí Frýdku-Místku, ale i našinci si mohou v BIC zakoupit nově i veselá trička s nápaditým vzorem Beskyd v dámském i pánském provedení a také suvenýr v podobě medového perníku s vyobrazením frýdeckého zámku či Lysé hory.