Na sport putují další dotace

MM F-M

18. 9. 2006

Zastupitelé dnes na návrh náměstka Petra Cvika schválili důležité dotace pro frýdeckomístecké sportovce. „Obrátili se na nás zástupci sportovních organizací s prosbou o pomoc. Mládežnické sportovní spolky dlouhodobě podporujeme, nicméně díky letošní dlouhé zimě a zvýšeným nákladům na různé opravy a poplatky za energie se dostaly do svízelné situace. My se musíme snažit najít cestu, jak zabezpečit, aby jejich práce s mládeží nebyla kvůli financím ohrožena,“ zdůvodnil svůj návrh na podporu několika celků Cvik.
Z fondu reprezentace a propagace města, který byl tímto plně vyčerpán, byla udělena dotace Fotbalu Frýdek-Místek ve výši 300 tisíc korun, stejná částka Hokejovému klubu Frýdek-Místek, 60 tisíc korun získal SKP Frýdek-Místek, Atletika Slezan a Basketbalový klub Frýdek-Místek.