Na sport putují další dotace

Zastupitelé dnes na návrh náměstka Petra Cvika schválili důležité dotace pro frýdeckomístecké sportovce. „Obrátili se na nás zástupci sportovních organizací s prosbou o pomoc. Mládežnické sportovní spolky dlouhodobě podporujeme, nicméně díky letošní dlouhé zimě a zvýšeným nákladům na různé opravy a poplatky za energie se dostaly do svízelné situace. My se musíme snažit najít cestu, jak zabezpečit, aby jejich práce s mládeží nebyla kvůli financím ohrožena,“ zdůvodnil svůj návrh na podporu několika celků Cvik. Z fondu reprezentace a propagace města, který byl tímto plně vyčerpán, byla udělena dotace Fotbalu Frýdek-Místek ve výši 300 tisíc korun, stejná částka Hokejovému klubu Frýdek-Místek, 60 tisíc korun získal SKP Frýdek-Místek, Atletika Slezan a Basketbalový klub Frýdek-Místek.
MM F-M
18.09.2006 16:42