Rozjíždí se nové regionální vysílání

MM F-M

15. 12. 2006

Sdružení Region Beskydy získalo v rámci programu Interreg IIIA CZ-SK spolufinancovaného Evropskou unií grant na realizaci regionálního vysílání. To mohou již nyní sledovat obyvatelé celého regionu vždy ve středu od 7.20 do 7.40 hodin na stanici TV Prima. Jednotlivé reportáže budou také zavěšeny na internetových stránkách sdružení www.regionbeskydy.cz. Diváci mohou sledovat reportáže z dění na Frýdecko-Místecku ale budou informováni také o novinkách z města. Obdobnou formu zlepšení toku informací již využívají v okolních regionech, například na Slovensku a tyto aktivity se setkaly u občanů s velkým ohlasem. Na projekt je vyhrazeno 1,8 miliony korun, z toho 75 procent pokryje právě dotace. Zbytek poskytne město.