Radní vyslechli zástupce Renarkonu

Ředitel Renarkonu Martin Chovanec a vedoucí frýdecko-místeckého kontaktního centra Aneta Kalusová včera navštívili jednání rady města, aby se s radními dohodli na dalším postupu v řešení problematiky náhradních prostor pro místní pobočku organizace. Radní zástupce obecně prospěšné společnosti zároveň ujistili, že město o jimi poskytované služby má zájem i nadále, avšak nutnost přemístění centra do jiného objektu je nevyhnutelná. „Nechtěli jsme záležitost zpolitizovat, jednání s městem probíhala i v minulosti a stále společně hledáme způsob, jak situaci vyřešit, ale víme, že snahu má,“ potvrdil ředitel Martin Chovanec. Náměstek Michal Pobucký přítomné také ujistil, že Renarkon může v případě potřeby využívat stávajících prostor až do konce září. „Pokud se tak dohodneme, chtěli bychom na příštím zastupitelstvu projednat možnosti udělení případné další dotace,“ doplnil uvolněný radní Ivan Vrba.
MM F-M
24.04.2007 15:28