NOVÉ STATUTY FONDŮ STATUTÁRNÍHO MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU

MM F-M

7. 10. 2008

Zastupitelstvo města schválilo nové statuty peněžních fondů zřízených statutárním městem Frýdek-Místek, které nabývají účinnosti dnem 1. listopadu 2008.

Z osmi peněžních fondů zřízených statutárním městem Frýdek-Místek lze čerpat dotace na podporu různých projektů a aktivit. Nové statuty fondů zpřesňují podmínky pro získání dotací. Je v nich uvedeno, k čemu je dotace určena, na jakou úhradu může být použita, kdo o ni může požádat, jaké podklady musí být k žádosti doloženy, atd..

Statuty fondů jsou obsáhlé, bližší informace na http://www.frydek-mistek.cz  neboli na hlavní webové stránce města – odkaz Statuty fondů statutárního města Frýdku-Místku (levý svislý sloupec).

Statuty fondů statutárního města Frýdku-Místku

Statut kulturního fondu statutárního města Frýdek-Místek

Statut fondu výchovy, vzdělávání a zájmových aktivit statutárního města Frýdku- Místku

Statut sportovního fondu statutárního města Frýdku-Místku