Neinvestiční dotace ze Sportovního fondu statutárního města Frýdku-Místku na rok 2013

MM F-M

16. 10. 2012

Neinvestiční dotace ze sportovního fondu jsou určeny výhradně k podpoře sportovních organizací – občanských sdružení – pracujících pravidelně s dětmi a mládeží a zdravotně postiženými sportovci. Organizace musí mít sídlo ve Frýdku-Místku a působit na území města. Dotace nebudou poskytovány podnikatelským subjektům a sportovním klubům zařazeným do Centra sportu.
Řádně vyplněné tiskopisy žádostí o dotaci na celoroční činnost a jednotlivé akce s požadovanými aktuálními přílohami je nutno zaslat poštou či osobně podat na podatelně Magistrátu města Frýdku-Místku, Radniční 1148 nejpozději do 31. prosince 2012. Žádosti o dotace na jednotlivé akce je možno podávat i v průběhu roku 2013. Na žádosti o dotace na celoroční činnost odeslané po tomto termínu nebude brán zřetel.
Doporučujeme všem žadatelům prostudovat si statut sportovního fondu, který je rovněž k dispozici na uvedené webových adrese.