Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Benefiční Sweetsen fest podporuje řada osobností

„I když Sweetsen fest prezentuje striktně frýdecko-místeckou scénu, svým rozsahem a významem už patří mezi nejvýznamnější festivaly u nás. Kampaň osobností na podporu benefice, které nejsou z Frýdku-Místku a chtěly by na akci s větší než malou mírou nadsázky vystoupit, nám přišla nejen trefná, protože o hraní u nás je skutečný zájem, ale snad i vtipná a děkujeme všem, kdo se do ní během následujících měsíců bez nároku na honorář zapojí“, říká Petr Korč z pořádajícícho občanského sdružení Pod Svícnem.
17.04.2013 16:06
(Aktualizováno: 18.4.2013 11:09)
Počet zhlédnutí: 8212

"I když Sweetsen fest prezentuje striktně frýdecko-místeckou scénu, svým rozsahem a významem už patří mezi nejvýznamnější festivaly u nás. Kampaň osobností na podporu benefice, které nejsou z Frýdku-Místku a chtěly by na akci s větší než malou mírou nadsázky vystoupit, nám přišla nejen trefná, protože o hraní u nás je skutečný zájem, ale snad i vtipná a děkujeme všem, kdo se do ní během následujících měsíců bez nároku na honorář zapojí“, říká Petr Korč z pořádajícícho občanského sdružení Pod Svícnem.

Více informací na www.sweetsen.cz/osobnosti-podporuji-sweetsen

 

Petr Korč
Sweetsen fest

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
4.64 °C
6.44 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)