Město láká k návštěvě netradičním spotem

Statutární město Frýdek-Místek má zbrusu nový propagační spot, který netradiční formou láká na zajímavá místa ve městě, ale také na oblíbené letní kulturní a sportovní akce.

Po výrobě nového spotu volalo zejména Beskydské informační centrum Frýdek-Místek. Náklady na jeho výrobu byly hrazeny převážně z dotace Moravskoslezského kraje.

V propagačním spotu vystupuje osobnost města Libor Uher, který v něm také má svůj komentář. Spot je dabován do polské, německé a anglické verze. Dabované verze jsou určeny pro infopanely, které zájemci a návštěvníci města najdou na Zámeckém náměstí ve Frýdku a u podchodu poblíž prodejny Albert v Místku.

Propagační spot bude využit převážně v rámci propagačních akcí města a BIC, tedy na veletrzích, konferencích, workshopech, ale také na webových stránkách a sociálních sítích a poslouží i k marketingovým účelům.

spot na YouTube

09.12.2013 07:43