Místecké náměstí ožije streetballem

Náměstí Svobody v Místku bude ve středu 25. června od 9 hodin patřit streetballu. Jedná se o formu uličního basketbalu, kdy se hraje na jeden koš. Akci pořádá Basktebalový klub Frýdek-Místek.
11.06.2014 16:27

"Připravili jsme sportovní klání pro čtyři mládežnické kategorie a závěrečnou soutěž ve střelbě trestných hodů. Zúčastněná družstva se spolu utkají nejdříve v základních skupinách a poté o konečné umístění v jednotlivých kategoriích,“ řekl za pořadatele Jindřich Kotas.

Zájemci o účast v turnaji se mohou hlásit do 24. června - elektronicky na fmbasket@gmail.com nebo osobně u trenérů Basketbalového klubu Frýdek-Místek. Kategorie dorost musí mít ve hře nejméně jedno děvče.

Startovné je stanoveno na 70 korun, platí jej každý hráč při prezentaci na náměstí.

V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční ve sportovní hale SPŠ v Místku.

Podrobné informace na www.basketfm.net .

-1.66 °C
-3.35 °C