Začíná první velkoplošné letní kino!

Petr Korč

18. 6. 2014

Letní kino ve Frýdku-MístkuTradiční velkoplošné letní kino, které se do Frýdku-Místku vrátilo v roce 2010 a setkalo se s velkou oblibou, začíná.

Letní kino bude od pátku 20. června 2014 tradičně umístěno ve středu města Frýdek-Místek poblíž vlakového i autobusového nádraží. V prostorách frýdeckého stadionu TJ Slezan vyroste areál s velkoplošným plátnem, který bude vybaven lavičkami a pro případ deště i krytým zázemím. Návštěvníci si také mohou přinést vlastní karimatky, deky, křesílka či jiné campingové vybavení. Samozřejmostí bude bohaté občerstvení a parkování zdarma. Začátky projekcí jsou naplánovány po setmění. Areál bude otevřen vždy po 19 hodině.

Vstupné na všechny představení bude symbolické 30,- Kč, pro členy Filmového klubu Frýdek-Místek 20,- Kč. Rodina s dětmi zaplatí jen 70,- Kč.

Projekce v letním kině pořádá s podporou Statutárního města Frýdek-Místek Filmový klub Frýdek-Místek, hudební klub Stoun a Kulturou FM.

Letní kino v areálu stadionu TJ Slezan

První termín: pátek 20. až úterý 24. června 2014