Ve středu zasednou zastupitelé

Ve středu 2. července ve 14 hodin se ve velké zasedací místnosti frýdeckého magistrátu uskuteční 19. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku.

Zastupitelé se budou zabývat významnou veřejnou zakázkou nad 50 milionů korun, jejíž zadávací podmínky musí podle zákona o veřejných zakázkách schválit zastupitelstvo. Jedná se o veřejnou zakázku „Revitalizace veřejných prostranství na sídlišti Slezská – III. etapa“.  Náklady jsou předběžně vyčísleny na více než 70 milionů korun.  Město předpokládá, že na třetí část revitalizace sídliště Slezská získá, stejně jako ve dvou předchozích etapách, dotace z EU ve výši 85 % nákladů. Dalším bodem zastupitelstva bude změna statutu Fondu pomoci občanům statutárního města Frýdek-Místek dotčeným výstavbou komunikace R/48 a také návrh změny rozpočtu města.

Zasedání zastupitelstva města je veřejné.

Program viz příloha.

30.06.2014 15:45