Zastupitelé zasednou výjimečně v úterý odpoledne v Gaudiu

16. 10. 2015

Zastupitelé budou rozhodovat o přijetí závazku města spolufinancovat projekt SRDCE a přispět tak na rekonstrukci budovy Gaudia, která není v majetku města. Po minulém zasedaní zastupitelstva, kdy nebyly výše zmíněná finanční podpora schválena, se vedení města setkalo se zástupci soukromého subjektu, který provozuje léčebnu dlouhodobě nemocných, a požadovali více informací k projektu a především dlouhodobějších garancí, že bude tato zdravotní péče poskytována ve stávajícím rozsahu. Nyní budou zastupitelé znovu hlasovat o tom, zda příspěvek na rekonstrukci budovy, která není v majetku města, soukromému subjektu přidělí.

Dále budou zastupitelé schvalovat návrh na poskytnutí neinvestiční dotace Hokejovému clubu Frýdek-Místek na provoz a činnost mládežnických družstev a návrh na poskytnutí dotace Moravskoslezskému kraji na nákup dopravního automobilu pro jednotku dobrovolných hasičů Frýdek.

Zasedání zastupitelstva města je veřejné.

Program viz příloha.