V pondělí zasednou zastupitelé

V pondělí 5. prosince v 8 hodin se ve velké zasedací místnosti frýdeckého magistrátu uskuteční 16. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku.

Zastupitelé budou schvalovat návrh rozpočtu na příští rok, ale také dotace pro sociální a sportovní oblast. Zabývat se budou také Programem regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón na léta 2017-2021, jehož cílem je aktivizovat vlastníky kulturních památek k jejich regeneraci. Program obsahuje popis jednotlivých objektů a doporučení k jejich obnově v souladu s památkovou péčí. Připravena bude také prezentace s názvem Brownfield areálu ArcelorMittal Frýdek-Místek. Zastupitelé dále schválí harmonogram zasedání na příští rok a vyslechnou zprávu o bezpečnostní situaci v našem městě za třetí čtvrtletí roku 2016.

Zasedání zastupitelstva města je veřejné. Přenášeno bude on-line na webu města

Občanům bude dán prostor ve 14 hodin.

Program viz příloha.

30.11.2016 14:40