Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Záření 2017

Již tradičně se koncem září, pod taktovkou statutárního města Frýdek-Místek, odboru sociálních služeb, uskutečnilo pásmo preventivních aktivit. Tato akce nazvaná Záření byla primárně zaměřena na prevenci a osvětu v oblasti zdravého životního stylu a dopravní bezpečnosti. Preventivní aktivity byla zacíleny především na mladší generaci a programové náplně se profesionálně zhostily subjekty, které v lokalitě ul. Míru nabízejí sociální služby a doplňující aktivity.
12.10.2017 12:58
Počet zhlédnutí: 4084

Akce byla zahájena exhibičním fotbalovým zápasem mezi fotbalovou třídou 5. základní školy a hochy z ulice Míru, kteří předvedli, že pílí a talentem se mohou se ctí utkat s téměř profesionálně školenými fotbalisty. Celý zápas se nesl v duchu fair-play.

Oddělení sociální prevence Magistrátu města Frýdku-Místku připravilo kvalitní zázemí pro organizace působící v lokalitě. Každý měl vytýčený čas pro vlastní prezentaci a specifickou formou vycházející se zaměření organizace se snažil zaujmout účastníky akce.

Aktivní účastníci akce si mohli vyzkoušet přípravu zdravé svačiny, trénink boxu, nebo se zábavnou formou dozvědět, jak se třídí odpad, zazávodit si na koloběžkách a souběžně se dozvědět o bezpečnosti silničního provozu. Zejména u menších dětí se s velkým zájmem setkala aktivita malování na obličej.

Preventivní akce Záření se aktivně zúčastnili:
Terénní pracovníci – Magistrát města Frýdku-Místku
Rebel – Charita Frýdek-Místek
Pramínek – Charita Frýdek-Místek
Asistenti prevence kriminality
Nízkoprahový klub Prostor
 

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.