Vánoční strom a s ním celá výzdoba už září

MM F-M, Petr Pavelka

3. 12. 2017

Ten odemknul krásu celé vánoční výzdoby ve městě, včetně Vánočního stromu na místeckém náměstí, které zdobí sto stříbrných koulí, padesát žárovek měnících barvy, padesát zábleskových žárovek a také kilometrový řetěz s tisícovkou LED diod.

Primátor pár chvil předtím asistoval u předávání šeků z charitativní kampaně Dejme úsměv dětem, která přinesla 200 tisíc korun Slezské diakonii pro azylový dům Sára Frýdek-Místek na vzdělávací a volnočasové aktivity.

Vrcholem programu byl koncert Michala Hrůzy, kterému se s kapelou kouřilo od pusy, ale i od strun a bicích, takže dokázal publikum patřičně rozehřát. Pomohly mu jeho hity, kterých lidé znali většinou více, než si původně dokázali s osobou tohoto zpěváka spojit.