Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Město prodloužilo termín pro vyjádření se ke studii revitalizace sídliště Riviera

Statutární město Frýdek-Místek investuje do modernizace sídlišť. Po přeměně nejlidnatějšího sídliště Slezská ve Frýdku přichází na řadu modernizace sídliště Riviera v Místku. Zpracována je již studie, která má být podkladem pro následné řešení problémů dopravy, revitalizace volných ploch, hřišť, mobiliáře a zeleně. Studie není závazná a připomínkovat ji může široká veřejnost.
08.02.2018 15:22
(Aktualizováno: 8.2.2018 15:34)
Počet zhlédnutí: 3484

Město zaznamenalo ze strany občanů veliký zájem o připomínkování studie revitalizace sídliště Riviéra. Proto prodloužilo termín registrace připomínek, které lze zasílat prostřednictvím mailové adresy sidliste@frydekmistek.cz  až do 28. února.

Pokud budou připomínky a návrhy na vylepšení podnětné a realizovatelné, budou zapracovány do studie. Dosud se občané vyjadřovali zejména k problematice parkování, zasílali konkrétní návrhy na vybudování parkovacích míst, navrhovali úpravu hřišť nebo doplnění městského mobiliáře.

Studie je zveřejněna do 28. 2. 2018 na webu města a k nahlédnutí je po předchozí telefonické domluvě na investičním odboru - Ing. Lusková - 558 609 266 nebo N. Pivoňová - 558 609 264.

MM F-M, Jana Matějíková
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)