Město prodloužilo termín pro vyjádření se ke studii revitalizace sídliště Riviera

8. 2. 2018

Město zaznamenalo ze strany občanů veliký zájem o připomínkování studie revitalizace sídliště Riviéra. Proto prodloužilo termín registrace připomínek, které lze zasílat prostřednictvím mailové adresy sidliste@frydekmistek.cz  až do 28. února.

Pokud budou připomínky a návrhy na vylepšení podnětné a realizovatelné, budou zapracovány do studie. Dosud se občané vyjadřovali zejména k problematice parkování, zasílali konkrétní návrhy na vybudování parkovacích míst, navrhovali úpravu hřišť nebo doplnění městského mobiliáře.

Studie je zveřejněna do 28. 2. 2018 na webu města a k nahlédnutí je po předchozí telefonické domluvě na investičním odboru – Ing. Lusková – 558 609 266 nebo N. Pivoňová – 558 609 264.