Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

OBNOVENÍ ŽÁDOSTI O PRONÁJEM OBECNÍHO BYTU

Odbor správy obecního majetku Magistrátu města ve Frýdku-Místku upozorňuje občany, kteří mají podanou žádost o pronájem obecního bytu, na nutnost jejího obnovení do 31. března 2018. V opačném případě bude žádost ze seznamu žadatelů vyřazena.
14.02.2018 12:41
Počet zhlédnutí: 2901

Obnovení žádosti o přidělení obecního bytu lze učinit pouze písemně. Formuláře jsou k dispozici na informacích v budově magistrátu na ul. Radniční 1148 a na internetových stránkách města (http://www.frydekmistek.cz/cz/obcan/organy-mesta/magistrat-mesta/odbor-spravy-obecniho-majetku/tiskopisy-materialy/).

Vyplněný  formulář „Obnovení žádosti o byt pro rok 2018“ mohou občané osobně odevzdat na podatelně magistrátu, nebo jej zaslat  poštou na adresu Magistrát města Frýdku-Místku, Radniční 1148, Frýdek-Místek, 738 01.

Upozornění:
Pro další vedení žádosti o pronájem obecního bytu musí žadatel splnit další podmínky:
 zaplacení veškerých dluhů po lhůtě splatnosti, které statutární město eviduje na jméno žadatele o byt. Dluhy musí být uhrazeny nejpozději do 31. března 2018
 trvalý pobyt na území statutárního města Frýdek-Místek
 nesmí být vlastníkem nebo spoluvlastníkem bytu či obytné nemovitosti.

MM F-M
ODBOR SPRÁVY OBECNÍHO MAJETKU

Obrázky

Přílohy

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)