OBNOVENÍ ŽÁDOSTI O PRONÁJEM OBECNÍHO BYTU

Odbor správy obecního majetku Magistrátu města ve Frýdku-Místku upozorňuje občany, kteří mají podanou žádost o pronájem obecního bytu, na nutnost jejího obnovení do 31. března 2018. V opačném případě bude žádost ze seznamu žadatelů vyřazena. (Platí i pro žádosti podané koncem roku 2017).
14.03.2018 08:12

Obnovení žádosti o přidělení obecního bytu lze učinit pouze písemně. Formuláře jsou k dispozici na informacích v budově magistrátu na ul. Radniční 1148 a na internetových stránkách města (http://www.frydekmistek.cz/cz/obcan/organy-mesta/magistrat-mesta/odbor-spravy-obecniho-majetku/tiskopisy-materialy/).

Vyplněný  formulář „Obnovení žádosti o byt pro rok 2018“ mohou občané osobně odevzdat na podatelně magistrátu, nebo jej zaslat  poštou na adresu Magistrát města Frýdku-Místku, Radniční 1148, Frýdek-Místek, 738 01.

Upozornění:
Pro další vedení žádosti o pronájem obecního bytu musí žadatel splnit další podmínky:
 zaplacení veškerých dluhů (tj. pohledávky po lhůtě splatnosti), které statutární město eviduje na jméno žadatele o byt. Dluhy musí být uhrazeny nejpozději do 31. března 2018
 trvalý pobyt na území statutárního města Frýdek-Místek
 nesmí být vlastníkem nebo spoluvlastníkem bytu či obytné nemovitosti.

MM F-M
ODBOR SPRÁVY OBECNÍHO MAJETKU