Ulice 8. pěšího pluku bude vyčištěna dříve

Blokové čištění ulice 8. pěšího pluku (kolem polikliniky) v Místku původně plánováno na neděli 17. června bylo z technických důvodů přesunuto na neděli 10. června. Řidiče bude na tuto skutečnost v předstihu upozorňovat dopravní značení, a to již od 1. června.
23.05.2018 16:55
Počet zhlédnutí: 1967

V době blokového čištění nesmí stát v lokalitě žádné auto. V opačném případě je v rámci čištění přemístěno a řidiči hrozí jednak pokuta za přestupek, protože v místě byl zákaz parkování, na který týden dopředu upozorňuje dopravní značení, a zaplatí i poplatek za manipulaci s vozidlem, tedy za jeho přemístění. Poplatek za přemístění vozidla činí devět set korun a pokuta za přestupek může být udělena až do výše dvou tisíc korun.