V pondělí zasednou zastupitelé

V pondělí 20. srpna v 8 hodin se ve velké zasedací místnosti frýdeckého magistrátu uskuteční 24. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku.

V rámci financí se bude schvalovat 4. změna rozpočtu, poskytnutí neinvestičních dotací do mládežnického sportu i sociálních služeb, ale taky na podporu aktivit vedoucích ke zlepšení životního prostředí nebo regeneraci objektů s historickou nebo historizující fasádou. Na programu bude i návrh na rozšíření vyhlášky o regulaci provozní doby hostinských provozoven, a to o Kovárnu na sídlišti Slezská. Zastupitelé budou schvalovat také projekt, který poskytuje ucelenou představu o přeměně sídliště Riviera. Vypracován byl v souvislosti s žádostí o dotace, bez něj totiž o dotace žádat nelze.

Stanoviska občanů jsou na programu ve 12 hodin.

Zasedání zastupitelstva města je veřejné. Přenášeno bude on-line na webu města .

Program viz příloha.

15.08.2018 14:51