Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Stav znečištění ovzduší ve městě Frýdku-Místku

13.09.2018 07:42
Počet zhlédnutí: 1012

Na území Moravskoslezského kraje se hodnoty průměrných 24hodinových koncentrací suspendovaných částic PM10 pohybují mezi 18 - 38 µg/m3. Krátkodobé koncentrace ostatních měřených škodlivin jsou podlimitní.

Aktuální situace s ohledem na stav znečištění: Rozptylové podmínky jsou dobré. Na stanici Červená hora a Bílý Kříž je mírně překročen imisní limit pro maximální denní 8hodinový klouzavý průměr přízemního ozónu.

Výhled na dnešek: Rozptylové podmínky budou dobré. Průměrné 24hodinové koncentrace prašného aerosolu se budou pohybovat pod hodnotou stanoveného imisního limitu 50 mg/m3. V horských oblastech bude ojediněle překročen imisní limit pro maximální denní 8hodinový klouzavý průměr přízemního ozónu (120 mg/m3).

Aktuální úroveň znečištění ovzduší se může v průběhu dne měnit, aktuální data z měřící stanice ve Frýdku-Místku naleznete zde, aktuální přehled dat z automatizovaných stanic v České republice, Polsku a Rakousku naleznete zde.

Zdroj informací obsažených v této zprávě: portal.chmi.cz.

MM F-M
ODBOR ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ZEMĚDĚLSTVÍ

Obrázky

Přílohy

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
7.27 °C
4.79 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)