Technické služby otevřou dveře široké veřejnosti

Městská společnost TS a.s. (technické služby) pořádá v sobotu 13. října v areálu na ulici 17. listopadu 910 v Místku od 9 do 12 hodin den otevřených dveří.
10.10.2018 13:17
Počet zhlédnutí: 1935

Pro všechny příchozí budou připraveny skupinové komentované prohlídky, které se uskuteční v půlhodinových intervalech. První prohlídka začne v 9 hodin, poslední je na programu v 11.30 hodin.

„Prostřednictvím prohlídek seznámíme návštěvníky s jednotlivými činnostmi společnosti TS a.s. Poodhalíme jim technické zázemí společnosti, ale také předvedeme různé mechanizmy, se kterými se mohli setkat v terénu při správě komunikací, osvětlení nebo veřejné zeleně. Uvidí například montážní plošiny, zametací stroj, kropičku, vibrační válce, finišery, které se používají při pokládce asfaltových povrchů, ale také traktorové sekačky a tak dále. Zájemce zavedeme i na dispečink, ze kterého je sledován stav veřejného osvětlení nebo semaforů ve správě města. Přichází na něj také informace z teplotních čidel zabudovaných do vozovek v majetku města, což pomáhá operativně reagovat zejména v podzimním a zimním období,“ nastínil průběh prohlídek předseda představenstva TS a.s. Jaromír Kohut.

Po prohlídce získá každý návštěvník na památku drobný reklamní dárek.