Hornická desítka rozhýbala město

Atletický oddíl TJ Slezan uspořádal za vydatné pomoci města již 33.ročník Hornické desítky. A přes nepříznivé, sychravé počasí, se akce se mimořádně vydařila. Již od rána proudily k Národnímu domu v Místku davy lidí a nakonec se jich přišlo proběhnout 2600 a k tomu stovky diváků. Na úvod bojovalo 918 dětí, což je s ohledem na chladné, sychravé počasí, neuvěřitelné! V Běhu pro zdraví se proběhlo 772 běžců, závod na 10 km absolvovalo 736 běžců a závod mílařů 158 zájemců. Organizace klapala na jedničku, pro závodníky byl připraven výborný servis a tak věříme, že všichni odjížděli z našeho města spokojeni. Velké poděkování patří všem obětavým pořadatelům za skvěle připravenou akci!
08.11.2018 07:52
atletika