Novoroční ohňostroj

11. 12. 2018

Každým rokem před půlnocí se tisíce lidí z celého města vydávají k hlavnímu mostu přes řeku Ostravici a do jeho blízkého okolí, aby z něj mohli pozorovat jedinečnou světelnou show na noční obloze a společně si připít a popřát štěstí v novém roce.

„Je to tradice, která má jedinečnou a výjimečnou atmosféru s velkým nábojem pozitivních emocí. Doufám, že nebude docházet k vandalismu a ničení majetku a že si konec roku všichni krásně užijeme a ohňostroj bude opět skvělým a nezapomenutelným zážitkem,“ řekl primátor Michal Pobucký.

Pozn.:

Žádáme ale občany, aby respektovali bezpečností okruh pro dopad zbytků vyhořelých částic (viz mapka) a dbali pokynů police k zajištění bezpečnosti a pořádku. Prostor odpaliště bude pod dohledem městské policie.