Přání k Vánocům

Michal Pobucký,

18. 12. 2018

Vážení občané,

v adventním čase vám za celé vedení města přeji, aby Vánoce pro vás byly skutečným svátkem klidu a pohody a prožili jste je s lidmi, kteří jsouc ochotni pro vás vykonat něco dobrého, protože jste pro ně blízcí, součástí rodiny.

Jakousi rodinou v širším slova smyslu by mělo být i město a my si myslíme, že už notnou dávku let děláme opravdu dost pro to, aby se v něm žilo co nejlépe. Vždycky mě potěší, když to ocení samotní občané nebo nějaký konkrétní důkaz přinesou osoby mimo politiku, kterým nikdo nemůže podsouvat postranní úmysly. Proto jsem strašně rád, že v dnešním čísle můžeme sdělit informace policie o tom, jak se díky opatřením radnice podařilo zvýšit bezpečnost ve městě, kde žijeme.

Važme si toho, vždyť v okolním světě není nouze o příklady míst, kde je pocit bezpečí hodnotou ohroženou nebo naprosto chybějící. Važme si víc toho, co máme. A nebojme se být spokojení. V pozitivní atmosféře mohou vznikat další pozitivní věci.