Nacházíte se: O městě > Chcete, aby se o vás vědělo?

Chcete, aby se o vás vědělo?

PDF E-mail Print


CHCETE, ABY SE O VÁS A VAŠICH AKCÍCH VĚDĚLO?
CHCETE SE PREZENTOVAT NA WEBU MĚSTA?
CHCETE AKTUALIZOVAT KONTAKTY?


Statutární město Frýdek-Místek nabízí kulturním i sportovním organizacím ZDARMA prezentaci na webu města s možností zveřejnění pozvánek na připravované akce. Cíl? Aktualizovat přehled o kulturních a sportovních organizacích, klubech či spolcích působících na území města, ale také nabídnout návštěvníkům městských webových stránek naplněný Kalendář akcí, který je využíván nejen občany města, ale také turisty a potenciálními návštěvníky.

 

  • Jak postupovat?

Zašlete prosím na odbor informačních technologií magistrátu webmaster(zavináč)frydekmistek.cz vyplněný formulář - viz příloha, ve kterém uvedete stručný popis organizace a kontakty (adresa, odkaz na vaše webové stránky, e-mail, telefonní číslo, jméno kontaktní osoby). Na výše uvedenou adresu lze spolu s formulářem zaslat také logo nebo foto organizace. V případě změny kontaktů nebo kontaktní osoby postupujte stejným způsobem.

 

  • Co bude následovat?

Po ověření údajů bude odkaz na vaši organizaci zveřejněn na webu města v sekci O Městě – Kultura nebo Sport. V případě, že budete chtít vkládat pozvánky do Kalendáře akcí, bude vám zřízen uživatelský účet s přístupovým kódem, který vám bude zaslán odborem IT. Poté si budete moci pozvánky na akce zadávat do Kalendáře akcí sami.


POZNÁMKA:
V rámci aktualizace byly stávající nečinné odkazy v sekci O MĚSTĚ - Kultura ,Sport - vymazány.
V případě zjištění, že váš přístupový účet z minulosti není funkční, postupuje opět dle bodu č.1.
 

Přílohy

O městě

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
13.42 °C
20.25 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)