Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu v oblasti zdravotnictví > Dotační programy na rok 2011

Dotační programy na rok 2011

PDF E-mail Print

STATUTÁRNÍ MĚSTO FRÝDEK-MÍSTEK

vyhlašuje výběrové dotační řízení na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku pro právnické a fyzické osoby na podporu oblasti zdravotnictví pro rok 2011. Cílem finanční podpory je výchova ke zdraví a zdravému způsobu života, podpora materiálně-technického zabezpečení preventivních programů neinvestičního chrakteru vedoucím ke zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva, podpora celoroční pravidelné činnosti i individuálních akcí pro zdravotně postižené a seniory, podpora vytváření podmínek pro integraci zdravotně postižených občanů včetně vytváření rovných podmínek.

Výběrové dotační řízení na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku nahrazuje zdravotní fond, který byl zrušen ke dni 31.12.2009.

Přílohy

O městě

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
8.73 °C
12.35 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)