Nacházíte se: Občan
PDF E-mail Print

O byty na 17. listopadu je zájem

Také bytové domy na ulici 17. listopadu, obývané seniory, prošly v předchozích letech rekonstrukcí z evropských dotací, které podporovaly úspory energie. I zde však Statutární město Frýdek-Místek ani po snížení energetické náročnosti nepřestává investovat do oprav jednotlivých bytů.
19.09.2019 09:48
Počet zhlédnutí: 3126

„Jen letos jsme v těchto dvou bytových domech opravili 12 bytů a už budeme hledat firmu pro realizaci další veřejné zakázky na opravu další bytové jednotky,“ potvrdil systematický přístup města náměstek primátora Radovan Hořínek. „Vždycky se snažíme využít situace, když se byt zrovna uvolní. Vyspravíme jej a speciálně tady evidujeme velký zájem o nové nájemníky, takže byty hned zase po rekonstrukci slouží svému účelu. Asi je to lokalitou, s dobrou dostupností a spoustou zeleně v okolí,“ doplnil náměstek primátora Marcel Sikora.

Poslední dva byty na ulici 17. listopadu byly rekonstruovány nákladem lehce přes 300 tisíc na bytovou jednotku. „Komplexní rekonstrukce spočívá ve vybourání a vyzdění bytového jádra, demontáži a následné instalaci nových zařizovacích předmětů, cena zahrnuje nové keramické obklady a dlažby, výměnu podlahové krytiny a elektroinstalace, nové omítky včetně výmalby, výměnu kuchyňské linky, interiérových dveří a vstupních vchodových protipožárních dveří,“ vyjmenovala rozsah prací Veronika Michnová, vedoucí oddělení správy budov odboru správy obecního majetku.

MM F-M, Petr Pavelka
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Obrázky

Občan

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
20.26 °C
17.57 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)