Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Eurovolby, hokej a další akce

4.6.2019 08:49

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

na úvod bych chtěl poděkovat všem, kteří přišli k volbám do Evropského parlamentu a našli si čas na úkor jiných aktivit, které se díky příznivějšímu počasí oproti předchozím dnům nabízely. Mnohé zachvátila i hokejová mánie, takže jsme nemohli nevyjít vstříc aktivitám Miraie, který se v rámci propagace festivalu FM City Fest, jenž jako město výrazně podporujeme, rozhodl se svým organizátorským týmem umožnit fandění na náměstí pod širým nebem. Je fajn, že se ve městě najde dostatečný počet lidí s organizačním talentem, díky kterým Frýdek-Místek může nabízet pestrou škálu kulturních a společenských akcí. Ty už teď budou přicházet jedna za druhou, a to nejen v rámci seriálu Veseléta, který se již naplno rozjíždí.

Po Dětském dni tu budeme mít již 25. ročník Mezinárodního folklorního festivalu, 16. ročník Sweetsen Festu, následuje FM City Fest, Jazz ve městě, divadelní festival Odpoutaná scéna, Muzikantské žně, Frýdek-Místek plný chutí, Beskydské rekordy, Historické slavnosti a opakované akce v rámci Kina na výletě nebo Promenádních koncertů. Je toho hodně, tak sledujte zpravodaj, ale i další informační kanály města (web, FB), aby vám nic neuteklo.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Archiv autora

Naslouchání občanům
Prázdniny nám utekly
Užijme si zbytek léta
Olešná jede!
Letní kulturní akce
Prázdniny ve městě
< 1 2 3 4 ... 25 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
8.73 °C
12.35 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)