Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Prázdniny ve městě

2.7.2019 11:01

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

na začátku prázdninových měsíců vám chci všem popřát, abyste si je užili, ať už je budete trávit kdekoliv, a načerpali potřebné síly do dalších dní. Jako obvykle jsme se postarali o to, že dostatek zábavy v co nejširším spektru naleznete i doma – ve Frýdku-Místku, kde máme skutečně pestrý kalendář v rámci Veseléta a množství dalších pozoruhodných akcí a možností.

Jako každoročně, a už počtrnácté, jsme připravili i seriálový program akcí Prázdniny ve městě, jehož bohatý podrobný obsah naleznete uvnitř zpravodaje. Městské Středisko volného času Klíč společně s dvacítkou dalších subjektů připravilo 53 akcí pro děti a mládež. Všechny akce jsou díky finanční podpoře města pro účastníky zdarma a děti čeká třeba divadelní dílna, výtvarka, deskové hry,

pohybové aktivity, soutěže, výlety, turnaje, akce městské policie i hasičů či včelařů. Novinkou letošních prázdnin jsou podle pořadatelů programy s legorobotikou, keramikou nebo prázdninové kuchtění. Sportovní program připravují i zahraniční účastníci Eurocampu 2019. Děti si tak mohou nejen zasportovat, ale i vyzkoušet svou angličtinu. Věřím, že se nám všem bude v letošním létě dařit nejen dobře se pobavit, ale i obohatit se zážitky a novými zkušenostmi, které pak můžeme přenášet do našich životů nebo i života tohoto města.

Závěrem mi dovolte poděkovat všem učitelům, kteří vzdělávali děti a mládež v letošním školním roce, i městské policii, která se postarala o to, aby ten poslední den byl pro školáky v ulicích co nejbezpečnější. Na bezpečí ovšem myslete i při všem, co se rozhodnete dělat v prázdninových dnech.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Archiv autora

Proč jsem ve vládní komisi
Třaskavé téma ohňostroj
Naslouchání občanům
Prázdniny nám utekly
Užijme si zbytek léta
Olešná jede!
< 1 2 3 4 ... 25 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
15.31 °C
9.97 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)