Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Olešná jede!

30.7.2019 09:04

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

jsem velmi rád, že vás mohu informovat o tom, že náš Resort Olešná získal ocenění v soutěži DestinaCZe 2019, kterou pořádá vládní organizace Czechtourism. Naši systematicky budovanou rekreační oblast agentura zařadila do kategorie Česko jede společně se Singletrailem Moravský kras a Trail Parkem Klínovec. Dostali jsme se mezi devítku finalistů, kdy další trojice soutěžily o titul Kudy z nudy a Trendy a novinky. Všechny finalisty postupně v období března a dubna 2019 navštívil influencer KubajSZ a natáčel autentický vlog pro další prezentaci veřejnosti. V průběhu května byla pak zveřejňována pořízená videa a fotky z Olešné na sociálních sítích Czechtourism, na sociálních sítích influencerů, běžela placená kampaň v rámci domácího cestovního ruchu kampaně Czechtourism, která vybízela k hlasování o nej místo v dané kategorii. A v červnu Resort Olešná díky celorepublikovému hlasování veřejnosti získal zlato v kategorii Česko jede! Oficiální vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií proběhlo 20. července na Colours of Ostrava na Czech Stories Stage.

Do rozvoje sportovně-rekreační lokality přehrady Olešná vkládáme nejen finanční prostředky, ale také velkou míru invence, a jsme rádi, že se na podmínky zde vytvořené nabalují aktivity dalších subjektů, které se podílejí na dalším rozvoji. Víme, že v Olešné máme něco výjimečného, že máme být na co pyšní, že Olešná „jede“. A visačka „Nejlepšího místa pro aktivní odpočinek a zábavu v přírodě“ v rámci celostátní soutěže nás moc těší.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Obrázky

Archiv autora

Užijme si zbytek léta
Olešná jede!
Letní kulturní akce
Prázdniny ve městě
Střelnice na Hliníku
Eurovolby, hokej a další akce
< 1 2 3 4 ... 25 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
24.37 °C
22.62 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)