Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Pozvánka na Hornickou desítku

1.11.2017 17:35

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

chtěl bych vás všechny pozvat první listopadovou sobotu 4. 11. na tradiční mezinárodní silniční běžecký závod Hornická desítka, kterou pořádá Statutární město Frýdek-Místek spolu s Tělovýchovnou jednotou Slezan Frýdek-Místek.

Město tento závod štědře podporuje, protože věříme pořadatelskému týmu okolo Josefa Nejezchleby, který loni zvládl obstarat jedinečný sportovní zážitek bezmála třem tisícovkám běžců, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Oceňujeme jeho filozofii klasického běžeckého závodu, který nespěje ke komerci nebo nějaké bláznivé megashow, ale přesto pro Frýdek-Místek představuje jednu z nejdůležitějších sportovních akcí roku, která nám dělá v republice dobré jméno.

Těší mě, že Hornická desítka loni poprvé překročila magickou hranici tisícovky startujících dětí v závodech mládeže, a doufám, že na sklonku běžecké sezony, kdy už nemusí být počasí zrovna ideální, se mladí sportovci na trasách v okolí Národního domu a přilehlých Smetanových sadů sejdou znovu v podobném počtu. V době závodů bude samozřejmě jako vždy uzavřena ulice Palackého, v okolí se projeví nápor na parkovací místa, ale důležité je, že tisíce lidí ve Frýdku-Místku zase uvidí, že tu umíme „velké věci“.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Archiv autora

Za cestující MHD bojujeme
Poklepání kamenů
Vše se točí kolem dopravy
Úžasná zpráva
Zápisy a Den učitelů
Jaro musí přijít
< 1 2 3 4 ... 20 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.