Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Městečko ve městě

1.12.2017 09:30

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

přichází doba adventu a s ní vše, co k tomuto období patří. Ve Frýdku-Místku jsme postupně na místeckém náměstí vyprofilovali „městečko ve městě“, kde má každý příležitost nasát v tom správném koloritu tu pravou vánoční atmosféru, kde stojí za to přijít, setkat se s přáteli a odnést si v nějaké podobě tu trochu Vánoc domů.

Bohužel, ať chceme nebo nechceme, patří k tomuto období už i určitá bezpečnostní opatření Policie České republiky, která jsou v našich končinách naštěstí pořád jen čistě preventivní, ale nutná, přispívající ke „generalizovanému pocitu bezpečí občanů“ – jak o těchto záležitostech hovoří samotní policisté. Jejich počet v ulicích bude navýšen, setkáme se s nimi u obchodních center i při velkých akcích na náměstí. Vjezd na to místecké bude stejně jako loni částečně omezen betonovými květináči, aby se na toto místo dalo dostat jen jemnými řidičskými manévry. Manévry uniforem nám nemusí být příjemné, ale dokud budou pouze preventivní, mohou být Vánoce stále vším tím, co pro nás znamenají, i svátkem klidu a pohody.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Obrázky

Archiv autora

Soukromý subjekt - ČSAD - ve volební kampani
Získali jsme hotel, ztratili odborníka
Za cestující MHD bojujeme
Poklepání kamenů
Vše se točí kolem dopravy
Úžasná zpráva
< 1 2 3 4 ... 20 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)