Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Prezidentská volba

31.1.2018 08:48

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

Vážení občané,

chtěl bych poděkovat vám všem, kteří jste se zapojili do prezidentské volby a vytáhli volební účast na procenta svědčící o tom, že se o věci veřejné opravdu zajímáte.

Jasná výhra Miloše Zemana ve Frýdku-Místku potvrzuje, že město je stále naladěno levicově a většina lidí u nás preferuje politickou zkušenost před osobami, které se často spoléhají jen na to, že „lidé chtějí změnu“. Samozřejmě celorepublikově těsný výsledek ukazuje na jistou rozpolcenost společnosti, která ale s ohledem na preference voličů v našem kraji může svědčit i o tom, že tady máme raději možná občas jadrnější, ale o to jasnější sdělení než nějaké akademické debaty. Každopádně jistě jste ve svém okolí, na pracovišti nebo i přímo v rodinách našli někoho, kdo se v prezidentské volbě rozhodl jinak než vy. Nedívejte se proto na sebe špatně. Buďte smířlivější. Stejně jako se o to podle jeho vyjádření chce pokoušet náš prezident po svém znovuzvolení.

A ještě vám dlužím jedno poděkování za účast. Závěrem minulého roku jsme tradičně pořádali sbírku Vánoční strom, jejíž výtěžek je každoročně určen na dobročinné účely. Tentokrát jsme jako rada města rozhodli, že vybrané peníze budou použity na nákup mechanických invalidních vozíků pro klienty Žirafy - Integrovaného centra Frýdek-Místek. Do pokladničky pod vánočním stromem se podařilo vybrat přes 52 tisíc korun a já bych chtěl poděkovat všem, kteří do ní nějakým obnosem přispěli.

Účastněte se veřejného dění i nadále, můžete se například zapojit do návrhů na nové názvy autobusových zastávek.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Obrázky

Archiv autora

Pocit bezpečí
Soukromý subjekt - ČSAD - ve volební kampani
Získali jsme hotel, ztratili odborníka
Za cestující MHD bojujeme
Poklepání kamenů
Vše se točí kolem dopravy
< 1 2 3 4 ... 21 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)